baner

Pútnické stretnutia OFS 2023

Mariánska púť v Prahe

Na pozvanie bratov a sestier z ČR, sa uskutoční 3. júna 2023. Ubytovanie v hoteli Marianeum na Vinohradoch je zabezpečené od. 1. - 4. júna. Prihlasujte sa v bratstve, resp.v regióne, vytvorte skupinku a pošlite zoznam záujemcov Monike Olečkovej, poverenej organizáciou púte, s týmito údajmi: meno a priezvisko, adresa, číslo OP, dátum narodenia a uveďte termín, od štvrtku 1. alebo od piatku 2. 6. Platba v  eurách bude upresnená podľa aktuálneho kurzu. Cena v Českých korunách je 840/noc/os., v cene je ubytovanie s raňajkami. Program púte zabezpečujú bratia a sestry SFŘ v Českej republike. Je vytvorený čas aj na individuálnu alebo spoločnú prehliadku Peahy.

Prihlasujte sa najneskôr do 28. februára 2023. Platiť sa bude na účet Národnej rady, tak ako minulého roku. Dopravu si zabezpečujú skupinky alebo jednotlivci sami.

 

Celoslovenské stretnutie OFS

Uskutoční sa 17. júna 2023 na Velehrade (na Morave). Sv. omša v bazilike bude o 10.00 h, po nej stručná história baziliky a pútnického miesta Velehrad. Ďalší program pripraví Národná rada OFS. Pozvánky budú včas pripravené a poslané. 

Pokiaľ je záujem aj o ubytovanie od 16. do 17. 6. prihláste sa najneskôr do 28. 2. 2023 u Moniky Olečkovej, poverenej organizáciou stretnutia. Cena za ubytovanie je 300 KČ. Ubytovanie je v dvojizbových izbách v pútnickom dome Stojanov. V sobotu je zabezpečený obed v jedálni domu Stojanov, cena obeda je 200 KČ. V pútnickom dome sa bude platiť v českých korunách. Platby je potrebné vykonať spoločne za skupinu, bratstvo alebo región. 

 

Púť Západoslovenského regiónu

Bude sa konať v sobotu 29. 4. 2023 v Hronskom Beňadiku. Organizačne zabezpečuje regionálna rada a MB Hlohovec. Stravovanie individuálne, dopravu si zabezpečia miestne bratstvá. Regionálna rada pozýva bratov a sestier aj z ostatných regiónov.

 
Kontakt: Monika Olečková
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 
mobil: 0902 205 877